رد کردن لینک ها

مسابقه

مسابقه شماره 8: مسابقه رمضان 1400

روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت ماه رمضان 1400 برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

شرکت در مسابقه

مسابقه شماره 7: مسابقه نوروز 1400

روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت نوروز 1400 برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه

مسابقه شماره 6: مسابقه نشریه آتیه

روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت نشریه آتیه برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه

مسابقه شماره 5: مسابقه عید سعید غدیر خم

بمناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت عید غدیر برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه

مسابقه شماره 4: مسابقه ویژه ماه مبارک رمضان

بمناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه را با موضوعیت شبهای قدر برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه

مسابقه شماره 3: مسابقه روز کارگز

بمناسبت فرا رسیدن روز کارگر، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، یک مسابقه فرهنگی را با موضوعیت روز کارگر برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه

مسابقه شماره 2: بهداشت و سلامتی

ضمن تبریک نوروز 1399، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، مسابقه فرهنگی را با موضوعیت بهداشت و ایمنی در مقابل کرونا برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه

مسابقه شماره 1: واقعه کربلا

بمناسبت ایام محرم و عزاداری سید و سالار شهیدان، روابط عمومی شرکت فولاد آتیه خاورمیانه در نظر دارد تا درقالب مسابقات الکترونیک، مسابقات فرهنگی را با موضوعیت واقعه کربلا برگزار نماید. لطفا پس از ثبت نام در سایت در این مسابقه شرکت نمائید.

اتمام زمان مسابقه
بازگشت به بالای صفحه